Slapukų politika

Šioje Slapukų politikoje pateikiame informaciją apie interneto svetainėje www.noja.lt naudojamus slapukus.

Duomenų valdytojas, atsakingas už Jūsų asmens duomenų tvarkymą, yra Noja, MB, juridinio asmens kodas 305997685, telefonas +37060158332, el. pašto adresas info@noja.lt.

Slapukas (angl. Cookie) yra nedidelis iš raidžių ir skaitmenų sudarytas failas, kuris yra įrašomas į Jūsų naršyklę arba standųjį Jūsų kompiuterio diską. Siekiant skirtingų tikslų yra naudojami skirtingi slapukai. Slapukai taip pat padeda atskirti Jus nuo kitų interneto svetainės naudotojų, taigi užtikrina malonesnę interneto svetainės naudojimo patirtį ir leidžia tobulinti interneto svetainę.

Dauguma naršyklių leidžia atmesti visus slapukus, o kai kuriose naršyklėse yra galimybė atmesti tik trečiųjų šalių slapukus. Tad Jūs galite pasinaudoti šiomis galimybėmis. Tačiau atkreipkite dėmesį į tai, kad visų slapukų blokavimas turės neigiamą poveikį interneto svetainės naudojimui, ir be slapukų Jūs negalėsite naudotis visomis interneto svetainėje teikiamomis paslaugomis.

Mūsų interneto svetainėje naudojami toliau įvardintų rūšių slapukai:
Būtinieji slapukai: svetainės funkcionavimą užtikrinantys slapukai, be kurių svetainė negalėtų tinkamai funkcionuoti.
Parinkčių slapukai: išsaugo Jūsų pasirinkimus svetainėje, pavyzdžiui, sutikimą dėl slapukų naudojimo.
Statistiniai slapukai: šiuos slapukus naudojame rinkti anonimišką informaciją, kuri mums padėtų geriau suprasti jūsų poreikius ir padėtų užtikrinti nuoseklų tinklalapio veikimą.
Tiesioginės rinkodaros slapukai: jie naudojami tam, kad galėtume pateikti Jums aktualią informaciją apie mūsų paslaugas.

Statistinių, marketingo ir parinkčių slapukų naudojimo pagrindas yra Jūsų sutikimas (ES Bendrojo duomenų apsaugos reglamento 6 straipsnio 1 dalies a punktas). Būtinųjų slapukų naudojimo pagrindas – sutartiniai santykiai, atsirandantys Jums naudojantis mūsų svetaine (ES Bendrojo duomenų apsaugos reglamento 6 straipsnio 1 dalies b punktas).

Mūsų interneto svetainėje naudojamų slapukų sąrašą galite rasti žemiau:

SLAPUKO PAVADINIMAS SLAPUKO PASKIRTIS SAUGOJIMO TRUKMĖ
_GRECAPTCHA Būtinasis slapukas 179 dienas
rc::c Būtinasis slapukas Sesijos metu